20 فرمول جادوئی برای افزایش فروش شما

افزایش فروش

افزایش فروش با 20 فرمول جادویی که باید حتما بدانید! اما این 20 فرمول چه هستند و چگونه باعث افزایش فروش ما می شوند؟

سیستم چرخه سود برای فروش، برقراری ارتباط و آموزش از چه ابزاری استفاده می کند؟ مسلما می دانیم که ایمیل و باید بدانیم که یکی از مهمترین بخش های مربوط به ایمیل چیزی نیست جزء عنوان ایمیل (نامه). چرا عنوان یک ایمیل(نامه) مهمترین بخش آن است؟

چون اولین چیزی که مخاطب ما می بیند عنوان ایمیل(نامه) می باشد و اگر این بخش از ایمیل توجه او را جذب کرد. نامه باز و خوانده خواهد شد و مسلما فروش، آموزش و یا ارتباطی که ما مد نظرمان است اتفاق خواهد افتاد. در غیر اینصورت تمامی زحمات ما به باد فنا خواهد رفت.

اما چگونه یک عنوان ایمیل(نامه) خوب بنویسیم؟

در این مقاله آموزشی به شما 20 فرمول جادویی را آموزش می دهم که بتوانید براحتی عنوان ایمیل های خوبی را برای خود و افزایش فروش تان بنویسید. اما قبل از آن بگذارید موضوع اهمیت عنوان ایمیل را با بیانی دیگر نیز به شما یاد دهم تا تاکیدی بر اهمیت آن شده باشد و شما هم یاد بگیرید که به هیچ عنوان این موضوع را دست کم نگیرید

یک نکته حیاتی دیگر برای بیان اهمیت عنوان ایمیل: اگر قرار باشد برای نوشتن 1 نامه(ایمیل) خوب 1 ساعت وقت بگذرایم باید این زمان را مشابه زمان زیر تقسیم بندی کرده و عمل کنیم:

نوشتن عنوان نامه: 70درصد وقتمان را برای این بخش قرار دهیم یعنی 42 دقیقه

نوشتن متن نامه: 30درصد وقتمان معادل 15 دقیقه

خوب حالا که اهمیت آن را مجددا با هم بررسی کردیم برویم سراغ کار اصلی خودمان یعنی 20 فرمول جادویی برای افزایش فروش شما از طریق نوشتن عنوان خوب برای نامه هایتان.

20 فرمول جادویی برای عنوان نامه ها:

  1. شما هم می توانید با 10 دقیقه در روز 20 کیلو وزن کم کنید —> شما هم می توانید با———- در روز ———— کم/زیاد کنید
  2. آیا شما هم می خواهید فقط در نیم ساعت، یک کیک خوشمزه بپزید —> آیا شما هم می خواهید فقط ———-، یک —————– بپزید
  3. آیا علاقمندید وزن خود را کاهش دهید؟ —> آیا علاقمندید————————— دهید؟

 

برای دانلود 17 فرمول زیر کلیک کنید

 

 

تا اینجا 24 فرمول را برای نوشتن عنوان های نامه برای شما نوشتم. اما باید 2 نکته بسیار مهم را برای شما بازگو کنم:

  • اینها فقط نمونه هایی از عناوین پرکاربرد هستند و الزامی به استفاده از اینها نیست مهم اینست که شما بتوانید عنوانی را بنویسید که توجه و نگاه فرد را به ایمیل شما معطوف کند. پس حتما ایده های دیگر را نیز تست کنید و سعی کنید همیشه بهترین عنوان را برای نامه خود انتخاب کنید.
  • من به شما قول 20 فرمول را دادم اما 24 فرمول برای شما نوشتم، دلیل آن اعتقاد شخصی من به اصل پارتو است این اصل می گوید اگر می خواهی موفق باشی همیشه 20 درصد بیشتر از آنچیزی که باید کار کنی، کار کن. خوب پس من هم 4 تا فرمول اضافه بر قولم برای شما نوشتم تا شما راضی‌تر و خوشنودتر باشید.

امیدوارم از این عناوین استفاده کنید و نامه های زیادی را با سیستم چرخه سود خودتان ارسال کنید و از طریق این نامه ها به فروش های بالایی در  حوزه کاری خودتان برسید.

منتظر ایمیل ها و مقاله های بعدی من باشید و سوالات و مشکلات خودتان را به ایمیل من یعنی : mohammad@malakootian.com ارسال کنید تا بتوانم در قالب مقاله، ویدئو و یا پیام صوتی مشکلات شما را برطرف کنم.

دوستدار شما محمد ملکوتیان

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .